روس مارکت سربرگ
آخرین قیمت روبل روسیه با خدمات صرافی روس‌ مارکت
آخرین قیمت روبل روسیه

صرافی روس‌ مارکت

ارائه خدمات صرافی آنلاین در مجموعه روس‌مارکت صورت می‌گیرد، که برای فراهم آوردن هرچه بهتر این خدمات به شما عزیزان تلاش می‌کند. با بهره‌گیری از خدمات صرافی روس مارکت می‌توانید اطلاعات و آموزش‌هایی در زمینه آخرین قیمت روبل روسیه و خرید و فروش آن دریافت کنید که به شما کمک می‌کنند نقل‌وانتقالات ایمن‌تری داشته باشید.

آخرین قیمت روبل روسیه با خدمات صرافی روس‌ مارکت

آخرین قیمت روبل روسیه

با استفاده از خدمات صرافی روس‌مارکت می‌توانید در هر لحظه از آخرین قیمت روبل روسیه آگاه شوید که هر روز به‌روزرسانی می‌شود. ما در روس‌مارکت فروش روبل نداریم اما شما در این قسمت می‌توانید قیمت خرید روبل به تومان را مشاهده کنید.
لازم به ذکر است که قیمت‌های نوشته‌شده معمولا تقریبی هستند، زیرا قیمت روبل به‌صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند و تغییرات آن در سایت با بسامد کمتری به‌روزرسانی می‌شود. در همین راستا بهتر است برای استعلام دقیق و موردی از طریق فرم استعلام قیمت اقدام به دریافت مشاوره کنید.
آخرین قیمت روبل روسیه
تاریخ بروزرسانی قیمت: سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ (۱۱ ژوئن ۲۰۲۴)
ساعت بروزرسانی قیمت: (به وقت مسکو) ۱۰:۰۰

قیمت خرید روبل توسط روس مارکت:

۶۳۴ تومان

قیمت فروش روبل توسط روس مارکت:

فروش نداریم!

از انتقال مبالغ کمتر از ۱۰۰ هزار روبل یا ۱۰۰۰ تتر معذوریم.

از خرید یا فروش اسکناس روبل، چه در روسیه و چه در ایران، معذوریم.

نرخ دقیق قیمت روبل روسیه را از طریق فرم زیر استعلام کنید.

استعلام قیمت روبل روسیه

فرم استعلام قیمت

این قسمت همان جایی است که می‌توانید برای استعلام دقیق و موردی از آن استفاده کنید. ابتدا لازم است کیبورد خود را انگلیسی کنید و سپس مبلغ مد نظرتان را در کادر مشخص‌شده وارد کنید. سپس انتخاب کنید که واحد مبلغ واردشده روبل است یا تومان یا تتر (USDT).
در قسمت پایین هم نوع خدمت مد نظر خود را انتخاب می‌کنید که می‌تواند حواله روبل از روسیه به ایران باشد، خرید تتر با روبل یا فروش تتر به روبل.
پس از انتخاب مبلغ و نوع خدمات مورد انتظار خود باید شماره موبایلی را که با  آن به واتساپ متصل هستید با کیبورد انگلیسی وارد کنید و نام و نام خانوادگی خود را هم بنویسید تا بهتر با هم ارتباط برقرار کنیم.
چنانچه توضیحات دیگری نیز داشته باشید می‌توانید در آخرین کادر موجود در فرم استعلام قیمت روبل بنویسید تا چیزی از قلم نیفتد. در انتها روی دکمه «ارسال استعلام» کلیک کنید تا اطلاعاتی که نوشته‌اید، به دست ما برسد و با شما تماس حاصل کنیم.

فرم صرافی

نوع استعلام(ضروری)
نام(ضروری)
این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.

راهنمای تصویری انتقال پول و شارژ موبايل از طریق اپ ازبربانک (Sberbank Online App)

در انتهای صفحه نیز یک راهنمای تصویری از نحوه انتقال پول و شارژ موبایل از طریق Sberbank یا ازبربانک را مشاهده خواهید کرد که به‌نحو کاملی شما را درباره انتقال پول و شارژ موبایل راهنمایی خواهد کرد تا سوال بی‌جوابی برای شما باقی نماند. البته در صورتی که درباره این فرآیند یا هرکدام از دیگر خدمات صرافی روس‌مارکت که ارائه می‌شوند، سوالی در ذهنتان پش آمد، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا ابهامی برایتان باقی نماند. کارشناسان روس مارکت آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان هستند، برای تماس با ما کلیک کنید.
راهنمای تصویری انتقال پول و شارژ موبايل از طریق اپ ازبربانک (Sberbank Online App)
برای مشاهده کامل روی تصویر کلیک کنید.