روس مارکت سربرگ
درباره ما

درباره روس مارکت

روس مارکت مجموعه‌ای از چند شرکت در ایران، روسیه و ارمنستان است که از سال ۲۰۰۹ میلادی عمدتا در زمینه املاک، فناوری اطلاعات و گردشگری فعالیت دارد. از عمده خدمات دفتر مسکو روس مارکت می توان به سرمایه گذاری در روسیه، خرید و فروش ملک در روسیه و خدمات وکالت در مراجع قضایی روسیه اشاره کرد.
روسیه تخصص ماست و احتمال کمی دارد که فردی ایرانی را ملاقات کنید که سر و کارش به روسیه افتاده باشد ولی اسم روس‌مارکت را نشنیده باشد.
درباره روس مارکت
شکل دایره
خط چین متحرک

خدمات روس مارکت

برخی از خدماتی که روس مارکت ارائه می کند!!
آیکون خرید و فروش ملک در روسیه

خریدو فروش ملک در روسیه

خرید،فروش و اجاره املاک در روسیه مطابق با هدف شما

آیکون خدمات حقوقی در روسیه

خدمات حقوقی در روسیه

انجام تمام امور حقوقی در روسیه حتی بدون نیاز به حضور شما

آیکون خدمات توریستی

خدمات گردشگری و توریستی

همراهی در خدمات گردشگری و توریستی و اخذ ویزای روسیه

آیکون خدمات نمایشگاهی در روسیه

خدمات نمایشگاهی در روسیه

از تور بازدید از نمایشگاه‌های روسیه تا رزرو غرفه و غرفه‌سازی

آیکون خدمات سرمایه گذاری در روسیه

سرمایه گذاری در روسیه

سرمایه‌گذاری مطمئن در روسیه با روس مارکت

آیکون خدمات ثبت شرکت و برند در روسیه

ثبت شرکت در روسیه

در تمام مراحل ثبت شرکت در روسیه همراهتان هستیم.

ثبت برند در روسیه

ثبت برند در روسیه

در تمام مراحل ثبت برند در روسیه همراهتان هستیم.

آیکون صرافی

صرافی و آخرین قیمت روبل

مطلع شدن از آخرین قیمت روبل و انتقال مبالغ ارزی با اطمینان

دیگر خدمات روس مارکت

علاوه بر این، خدمات زیر توسط دیگر شرکت‌های گروه روس‌مارکت ارائه می‌شوند.
روس‌مارکت مجموعه‌ای از چند شرکت در ایران، روسیه و ارمنستان است که از سال ۲۰۰۹ میلادی عمدتا در زمینه املاک، فناوری اطلاعات و گردشگری فعالیت دارد. با تکیه به روس‌مارکت و شرکت های زیرمجموعه ی آن می‌توانید با اطمینان و خیال راحت در روسیه به کار و زندگی بپردازید.

نظر مشتریان ما

نظر برخی از مشتریان درباره روس مارکت
واقعا از مشاوران دلسوز روس مارکت ممنونم که با حوصله فرآیند دریافت ویزای روسیه من رو پیگیری کردن و در کمترین زمان ممکن ویزا به دستم رسید. من به خاطر مشغله‌های زیادی که داشتم، نمی‌تونستم فرایند ویزا رو پیگیری کنم و دوستان روس مارکت پیگیری‌ها رو به نحو احسنت انجام دادن و کمتر از اونی که فکر می‌کردم ویزا به دستم رسید.
آقای جعفر
برای اخذ ویزای روسیه شرایط من مطلوب نبود و اگر می‌خواستم خودم اقدام کنم، قطعا با موانع زیادی روبه‌رو می‌شدم. به پیشنهاد یکی از دوستانم از مشاوران روس‌مارکت در زمینه اخذ ویزای روسیه کمک گرفتم و کمتر از اونی که فکرش رو می‌کردم، ویزام صادر شد. بسیار ممنونم ازمجموعه ی روس مارکت.
آقای تورج
اگر دنبال مشاوره خوب برای سرمایه‌گذاری در روسیه هستید، روس مارکت رو تو اولویت بزارید. تیم حرفه‌ای و فوق‌العاده روس مارکت جنبه‌های متفاوتی از سرمایه‌گذاری رو به من نشون داد که حتی بهشون فکر هم نکرده بودم. جایگاهی که امروز در روسیه پیدا کردم رو مدیون مشاوره‌های خوب تیم هستم.
آقای علی
متاسفانه من باوجود تحقیق بسیار نمی‌تونستم راه سرمایه‌گذاری مناسبی رو در روسیه پیدا کنم و یکی از آشنایانم که در روسیه زندگی می‌کردن، بهم استفاده از خدمات روس مارکت رو پیشنهاد دادن. امروز بعد از 2 سال می‌تونم بگم که واقعا خدماتشون کارآمد و حرفه‌ای بود و مسیر سرمایه‌گذاری من رو خیلی آسون کرد.
آقای مصطفی
من قبل از سرمایه‌گذاری در روسیه خیلی چالش داشتم، اما روس مارکت با مسیر کاربردی که برای سرمایه‌گذاری نشونم داد، باعث شد که سرمایم از دست نره و بتونم کسب سود قابل‌توجهی داشته باشم. در کل مشاوران روس‌مارکت قدم‌به‌قدم من رو همراهی کردن تا خطری سرمایه من رو تهدید نکنه.
آقای حمید