روس مارکت سربرگ
پاسخ سوالات متداول

سوالات متداول

پاسخ برخی از سوالات متداول درباره ی روس مارکت ومجموعه فعالیت های آن
پاسخ سوالات متداول در روس مارکت
شکل دایره

پاسخ سوالات متداول در روس مارکت

روس‌مارکت را می‌توانید بازوی اجرایی خود در امور تجاری و گردشگری مربوط به روسیه در نظر بگیرید. از مشورت درباره چگونگی سرمایه‌گذاری در روسیه گرفته تا همراهی در تمام مراحل ثبت شرکت یا خرید و فروش ملک در روسیه با شما همراه خواهیم بود. همچنین اخذ ویزای روسیه و امور مربوط به صرافی را هم می‌توانید با کمک ما انجام دهید.

روس‌مارکت مجموعه‌ای است که از چندین شرکت و موسسه معتبر دیگر تشکیل شده است که سابقه 20 سال خدمت‌رسانی را در کارنامه خود دارند. این شرکت‌ها عمدتا در زمینه تجارت بین‌الملل، گردشگری، املاک و فناوری اطلاعات فعالیت دارند و باتوجه‌به گستردگی حوزه‌های فعالیت این مجموعه به‌طور منسجمی آماده ارائه خدمات به مشتری‌های گرامی است.

اگر می‌خواهید راجع به یکی از خدماتمان به‌طور موردی و دقیق‌تر با ما مشورت کنید، می‌توانید از بخش تماس باما استفاده کنید و یا با شماره تلفن‌های ما تماس بگیرید که به شرح زیرند:
تلفن (واتساپ): ۰۰۷۹۶۵۲۲۶۲۶۴۳ املاک روس مارکت (واتساپ): ۰۰۷۹۱۵۲۲۲۹۹۰۱
همچنین اگر می‌خواهد حضوری به شرکت ما در روسیه سر بزنید و راجع به مسائل کاری صحبت کنیم، می‌توانید به آدرس زیر بیایید: مسکو، خیابان کاسماناوتا وُلکُوا، شماره ۲۰
خیر. روسیه هیچ قانونی مبنی بر اعطای تابعیت در ازای خرید ملک و مسکن ندارد. و این نکته مثبت باعث می‌شود محدودیتی هم از این نظر متوجه شهروندان خارجی نباشد و یک سرمایه‌گذاری امن محسوب شود.