روس مارکت سربرگ
ویزای روسیه

خدمات ویزای روسیه

یکی از خدمات پایه روس‌مارکت، اخذ ویزای روسیه است تا افرادی که قصد رفت‌وآمد به روسیه با هر نیتی را دارند، بتوانند به‌صورت قانونی این کار را انجام دهند. مجموعه ما با همکاری با مجموعه ویزامارکت که به‌صورت تخصصی به ارائه خدمات مرتبط با ویزا می‌پردازد، آماده ارائه مشاوره و پیش بردن کارهای دریافت ویزا برای شما عزیزان است.
برخلاف برخی کشورها مانند آمریکا یا کانادا که برای دریافت ویزا نیاز به تعیین وقت مصاحبه و حضور یافتن در سفارت آن‌ها دارید، برای دریافت ویزای روسیه ضرورتی به انجام این رویه‌های حضوری نیست. اگر با کمک ویزامارکت بخواهید ویزای روسیه را اخذ کنید می‌توانید در مدت زمانی کوتاه و بدون مراجعه حضوری کارهای خود را پیش ببرید. کافی است با همکاران ما تماس بگیرید تا هم اطلاعات اولیه مورد نیاز درباره شرایط خود را کسب کنید و هم در صورت تمایل کار پرونده خود را به راه بیندازید.
خدمات ویزای روسیه
خط چین متحرک
شکل دایره

مدارک و مدت زمان لازم برای دریافت ویزای روسیه

مدت زمانی که طول می‌کشد تا فرآیند درخواست ویزا را تا انتها پیش ببرید، معمولا 4 الی 20 روز کاری است که البته می‌توانید با مشورت با کارشناسان ما در ویزامارکت درباره تعرفه فوری نیز اطلاعاتی به دست آورید و در صورت نیاز در 1 الی 3 روز کاری ویزای خود را دریافت کنید. البته ویزاهایی که به‌صورت دعوت‌نامه از یک شخص حقیقی یا حقوقی صادر می‌شوند و مالتیپل هستند، مدت زمانی برابر با 10 الی 20 روز کاری نیاز دارند.
مدارکی که به‌طور کلی برای دریافت انواع ویزا نیاز خواهید داشت، عبارتند از:
رسید رزرو هتل و دعوت‌نامه کتبی نیز ممکن است بنا به نوع ویزای درخواستی مورد نیاز باشد، اما نیازی به ارائه مدرک مبتنی بر تمکن مالی برای هیچ یک از انواع ویزای روسیه نخواهید داشت.
خدمات ویزامارکت برای انواع ویزای روسیه
خدمات ویزامارکت

خدمات ویزامارکت برای انواع ویزای روسیه

هر کشور بنا به شرایط متقاضیان دریافت ویزا دسته‌های متفاوتی از ویزا را ارائه می‌کند و ویزاهای کشور روسیه نیز در 8 دسته کلی قرار می‌گیرند که عبارتند از موارد زیر:

برخی از ویزاهای پرکاربرد روسیه را که می‌توانید به کمک همکاران ما در ویزامارکت با سهولت بیشتر دریافت کنید.

درخواست مشاوره و خدمات ویزای روسیه

کارشناسان روس‌مارکت آماده ی مشاوره و راهنمایی شما برای خدمات ویزای روسیه هستند.

فرم درخواست خدمات

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.