روس مارکت سربرگ
خدمات حقوقی و وکالت

خدمات حقوقی و وکالت در روسیه

باتوجه‌به توسعه و گسترش روزافزون روابط تجاری میان دو کشور ایران و روسیه، خدمات حقوقی و وکالت در روسیه نیز بیش از پیش مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
تیم حقوقی روس‌ مارکت با هدف پوشش دادن این نیاز و ارائه خدمات هرچه باکیفیت‌تر به هم‌وطنان عزیز ساکن در روسیه شکل گرفته است. این تیم شامل گروهی از وکلا و مشاوران خبره روس است که در زمینه قوانین کیفری و حقوقی کشور روسیه تخصص و تبحر دارند.
برای ارتباط با تیم حقوقی روس مارکت و ثبت درخواست خدمات حقوقی، فرم مقابل را تکمیل کنید.
برای ارتباط با تیم حقوقی روس مارکت و ثبت درخواست خدمات حقوقی، فرم زیر را تکمیل کنید.

فرم خدمات حقوقی و وکالت

نام و نام خانوادگی(ضروری)
این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.

تیم حقوقی روس مارکت در کنار شماست.
فهرست خدمات حقوقی

فهرست خدمات حقوقی روس‌مارکت

روس‌مارکت آماده ارائه کلیه خدمات حقوقی در مراجع قضایی روسیه است و از صفرتاصد کار شامل مراحل میانجیگری، حل اختلاف و داوری، پیگیری حقوقی و پیگیری کیفری را عهده‌دار خواهد شد. لازم به ذکر است که باوجود همکاری با وکلای روس باتجربه که به قوانین این کشور تسلط دارند، تمام خدمات به هم‌وطنان ایرانی با زبان فارسی ارائه می‌شوند و در ادامه به‌صورت جزئی‌تر به برخی از این خدمات حقوقی اشاره خواهیم کرد.
خدمات حقوقی و وکالت در روسیه
شکل دایره
شکل دایره

خدمات حقوقی و وکالت در روسیه با روس مارکت

ثبت و پیگیری دعاوی حقوقی، کیفری و مالی در روسیه

وکلای تیم روس‌مارکت در انواع دعاوی حقوقی مانند مالکیت زمین، سند رسمی و سایر موارد و همچنین دعاوی کیفری مانند سرقت، قتل، نشر اکاذیب و موارد مشابه با بیشترین توان خود آماده ارائه خدمات هستند. شما می‌توانید با خیال راحت صفر تا صد پیگیری دعاوی خود از لحظه تنظیم وکالت‌نامه گرفته تا مراحل بعدی را که شامل پیگیری در دادگاه بدوی یا دادگاه تجدید نظر است، به روس‌مارکت بسپارید.
همچنین پیگیری امور مرتبط به دادگاه دیوان عالی کشور روسیه و نیز دادگاه اختلاف اتاق بازرگانی روسیه از دیگر خدمات حقوقی روس‌مارکت است.

وکالت از اشخاص حقیقی و حقوقی در مراجع قضایی روسیه

چه در جایگاه یک شخص حقیقی و چه در جایگاه یک مجموعه حقوقی نیاز به کسی داشته باشید که وکالت شما را در کشور روسیه به عهده بگیرد و در مراجع حقوقی این کشور وکیل‌مدافع شما باشد، می‌توانید روی وکلای مجموعه ما حساب کنید. فرقی نمی‌کند که نام شما به‌عنوان شاکی در پرونده درج شده باشد یا متهم؛ در هر صورت ما کنار شما هستیم تا بهترین نتیجه‌ای که می‌شود گرفت را در نظر بگیریم و برای رسیدن به آن تلاش کنیم.
لازم به ذکر است که شما در این فرآیند وکیلی روسی را در پرونده خود دارید و حتی ممکن است نیازی به حضور خود شما در روسیه نباشد؛ چراکه به‌وسیله یک والت‌نامه رسمی تمام امور لازم به نمایندگی از شما انجام خواهند شد.

بازپس‌گرفتن بدهی مالی از راه قانونی در روسیه

اگر در روسیه سکونت دارید و بخشی از سرمایه شما نزد شخص دیگری است و از راه‌های مصالحه‌جویانه برای پس گرفتن حق خود قطع امید کرده‌اید، در مراحل بعد احتمالا به طرح شکایت و روی آوردن به قانون فکر می‌کنید. اما شاید به‌دلیل ناآشنا بودن با قوانین حقوقی روسیه مدام این اقدام قاطعانه را به تعویق بیندازید و از روبه‌رو شدن با پیچیدگی‌های آن به‌عنوان یک شهروند خارجی اجتناب کنید.
روس‌مارکت اینجاست تا شما را با پیچ‌وخم‌های قانونی پس گرفتن بدهی آشنا کند و در احیای سرمایه شما کنارتان باشد تا مجبور نباشید به‌تنهایی این مسیر را طی کنید.

مشاوره و راهنمایی در تنظیم اسناد، قراردادها و لوایح در روسیه

معمولا تنظیم سندهای رسمی و قراردادها برای شهروندان خود هر کشور نیز کاری حساس است و آن را به یک فرد متخصص در امور حقوقی می‌سپارند. چه برسد به اینکه شما شما مهاجر باشید یا اصلا در آن کشور سکونت نداشته باشید اما گذارتان به این کاغذبازی‌های رسمی و قانونی افتاده باشد.
در چنین حالتی با‌توجه‌به اینکه ممکن است شما به تمام جزئیات و ریزه‌کاری‌های قانونی یک قرارداد آشنا نباشید، بهتر است از یک وکیل یا مشاور حقوقی کمک بگیرید. تیم روس‌مارکت منتظر شماست تا مشاوره شما در نوشتن لوایح و اسناد حقوقی را تمام‌وکمال انجام دهد.

مشاوره حقوقی در حوزه تجاری و کیفری

افرادی که ترکنش‌های بالای مالی دارند و به فعالیت‌های تجاری بین‌المللی می‌پردازند، ممکن است با قوانین مالی یا تجاری پیچیده‌ای روبه‌رو شوند و برای هریک نیاز به صرف وقت داشته باشند تا از آن سر در بیاورند، آن هم اگر منبع قابل‌اتکا و به‌روزی پیدا کنند. همچنین در موارد کیفری که ممکن است قوانین مربوطه پویایی زیادی داشته باشند و با تغییرات گسترده‌ای روبه‌رو شوید، شاید اگر خودتان بخواهید به روال‌های قانونی مسلط شوید، زمان زیادی هم نیاز داشته باشید.
در این موارد بهترین کار این است که کمک بگیرید و بخواهید شخص دیگری که سال‌ها در این زمینه به کسب دانش پرداخته و است و نیز با تجربه عملی قبلا امتحان خود را پس داده است، به شما مشورت حقوقی بدهد. تیم حقوقی روس‌مارکت کنار شماست تا در حوزه‌های تجاری یا کیفری مشاور رسمی‌تان باشد و اطلاعات به‌روز و معتبری را در اختیار شما بگذارد.

استعلام حقوقی شرکت‌های روس یا اشخاص حقیقی

هنگامی که از راه دور قرار باشد با شخصی حقیقی یا حقوقی پای میز معامله بنشینید، احتمالا بخشی از فکرتان درگیر راستی‌آزمایی ادعاهایی است که داشته است. حال اگر هرکدام زبان، فرهنگ و قوانین متفاوتی را نیز در پیشینه خود داشته باشید، شاید پروسه اعتماد کردن سخت‌تر هم احساس شود، چراکه نمی‌دانید گفته‌های طرف مقابل تا چه حد مطابق با قانون کشور اوست یا اینکه اصلا او آن کسی که ادعا می‌کند، هست یا همه‌چیز یک کپی جعلی تروتمیز از آب در خواهد آمد.
خدمات استعلام حقوقی اشخاص و نیز استعلام شرکت‌های روسی به همین دلیل به وجود آمده است و شما می‌توانید با استفاده از این خدمت طرف معامله خود را بیشتر بشناسید و تصمیم‌های آگاهانه‌تری بگیرید.

سوالات متداول

پاسخ برخی از سوالات متداول درباره ی خدمات حقوقی و وکالت در روسیه
برخلاف تفکر مرکزگرای حاکم بر بسیاری از مجموعه‌ها، خدمات روس‌مارکت صرفا محدود به مرکز روسیه یعنی مسکو نیست. شما می‌توانید در هریک از شهرهای زیر که نیاز به مشورت یا وکالت حقوقی داشتید، با ما تماس حاصل کنید:
  • سنت پترزبورگ
  • کازان
  • چلیابینسک
  • یکاترینبورگ
  • نیژنی نوگورود
  • پرم
  • آستراخان

شایان ذکر است که ممکن است در برخی از موارد و البته در صورت موافقت قاضی پرونده نیازی به حضور فیزیکی نباشد و در راستای صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها دادگاه به‌صورت کنفرانس ویدئویی (BKC) برگزار شود.