روس مارکت سربرگ

روس مارکت

انواع املاک

انواع آگهی ملک در سایت روس مارکت
تعداد 10 ملک
تعداد 1 ملک
تعداد 1 ملک
تعداد 1 ملک
تعداد 1 ملک
تعداد 2 ملک
خرید، فروش و اجاره ملک در روسیه

خدمات املاک در روسیه

درست است که خرید ملک منجر به دریافت ویزای روسیه نخواهد شد، اما یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری در این کشور محسوب می‌شود و همان‌طور که می‌دانیم سرمایه‌گذاری در روسیه یکی از راه‌های مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت آن است.
البته خرید و فروش ملک در روسیه همیشه به قصد تسهیل روند مهاجرت نیست و می‌توان صرفا به چشم منبع درآمد و سرمایه‌گذاری هم به آن نگاه کرد.
در هر کاری برای آن‌که بهترین تصمیم‌ را بگیریم، لازم است از کسانی که خاک آن راه را خورده‌اند و با مسیر آشنا هستند، مشورت بگیریم و خرید املاک در روسیه هم از این قضیه مستثنی نیست. مخصوصا باتوجه‌به اینکه ممکن است خود فرد در روسیه نباشد یا تابه‌حال در کشورهای دیگر معامله‌ای انجام نداده باشد و به چم‌وخم کار آشنا نباشد.
خدمات املاک در روسیه
شکل دایره
شکل دایره
در همین راستا روس مارکت به‌طور تخصصی در زمینه معاملات ملکی روسیه فعالیت می‌کند، این نوید را به شما می‌دهیم که بتوانید با توجه به هدف و نیاز خود، بهینه‌ترین و کم‌هزینه‌ترین تصمیم را در این زمینه بگیرید. شایان ذکر است که منظور از هزینه صرفا هزینه مالی خرید یا اجاره ملک نیست و گاهی اوقات مشکلات حقوقی و قانونی که می‌تواند گریبان‌گیر افراد ناآشنا شود، هزینه‌های مالی یا روانی سنگین‌تری به جا می‌گذارند.

جدیدترین آگهی های املاک در روسیه

جدیدترین آگهی های املاک کشور روسیه در سایت روس مارکت

اخبار و مقالات

آخرین و جدیدترین اخبار و مقالات روس مارکت درباره ی املاک

همکاران روس مارکت

روس مارکت با بزرگ‌ترین شرکت‌های ساخت و ساز روسیه همکاری دارد.
samolet
pik
ingrad
levelgroup
fsk
mits
lsr

سوالات متداول

پاسخ برخی از سوالات متداول درباره ی خدمات املاک در روسیه
بله. ملک در روسیه بازار بسیار پر متقاضی‌ای که عموم ایرانیان با آن آشنا نیستند. برخلاف کشورهایی همچون قبرس و ترکیه که فروش ملک در آن‌ها پروسه سخت و زمانبری است، در روسیه تقریبا هر زمان که بخواهید می‌توانید ملکتان را نقدا به فروش برسانید. حتی اگر ملک را با مشورت یک وکیل خوب و در منطقه‌ی درست خریداری کنید درصد بالایی رشد قیمت خواهد داشت و می‌توانید از فروش آن به سود بالایی دست پیدا کنید.
بله. بر خلاف تصورات عموم، جنگ روسیه در مناطق داخلی و مسکونی آن جریان ندارد. در واقع جنگ اختلالی در زندگی روزمره مردم ایجاد نکرده و فعالیت‌های روزانه همچون کار، خرید و فروش، تفریحات و فعالیت‌های خانوادگی به صورت کاملا عادی انجام می‌شوند. بنابراین جنگ، اشکالی در پروسه سرمایه‌گذاری روی املاک در روسیه ایجاد نمی‌کند و اتفاقا زمان مناسبی برای ورود به بازار است.

خیر. متاسفانه خرید ملک به تنهایی باعث دریافت اقامت روسیه نمی‌شود و برای دریافت اقامت باید از راه‌های دیگری اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از روش‌های دریافت اقامت روسیه به مقاله «آیا با خرید ملک در روسیه اقامت می‌گیریم؟» مراجعه کنید.

روس مارکت، با ۲۰ سال تجربه آمادگی دارد در زمینه‌های زیر با علاقمندان همکاری داشته باشد. ما به تمامی زیر و بم های خرید و فروش و اجاره و ساخت و تعمیر انواع ملک در روسیه تسلط داریم؛ از مسائل حقوقی و قانونی و مجوزها گرفته تا اخذ وام از بانک‌های روسیه، تا انتخاب مصالح ساختمانی محلی و روش‌های ساخت در کشور روسیه و…

  • اعطای نمایندگی فروش ملک در روسیه به مشاوران املاک در ایران
  • مشارکت در ساخت ملک در روسیه
  • تعمیر و بازسازی ملک شما در روسیه
  • فروش ملک شما در روسیه
  • ساخت خانه، ویلا، انبار و… در زمین شما در روسیه
  • مشارکت در سرمایه‌گذاری در زمینه املاک در روسیه؛ مانند خرید و بازسازی و تغییر کاربری املاک
  • همراهی روس مارکت با شما برای بازدید از ملک‌ها رایگان است، اما کل هزینه جا‌به‌جایی و سفر بر عهده متقاضی است.
  • در زمان عقد قرارداد خرید ملک، هزینه‌های دفتر اسناد رسمی و مترجم رسمی بر عهده متقاضی است.
  • در مورد اجاره ملک، در صورت منجر به معامله شدن، روس مارکت معادل ۳۰ درصد از اجاره یک ماه را کمیسیون دریافت می‌کند.

شرح خدمات
هزینه
کمیسیون
انتخاب ملک
پیدا کردن ملک مناسب با شرایط شما
0
۱/۵ درصد
استعلام ملک
بررسی حقوقی ملک و اطمینان از بدون مشکل بودن ملک
0
۱/۵ درصد
تنظیم قرارداد
تنظیم قرارداد خرید و فروش با حفظ منافع شما و جلوگیری از مشکلات قانونی پس از خرید
۵۰ هزار روبل
0
اجرای معامله
همراهی با شما در محضر، بانک و اداره ثبت املاک تا قطعی شدن سند به نام شما
۵۰ هزار روبل
0
بله. هیچ منعی درباره خرید و فروش آپارتمان، ویلا، مغازه و… برای افراد خارجی وجود ندارد. به عنوان خریدار خارجی، برای خرید ملک در روسیه احتیاجی به شریک روس ندارید. مالکیت شما بر ملک شش دانگ، قطعی و قابل انتقال به وراث است.