روس مارکت سربرگ
نمایشگاه های روسیه

حضور در نمایشگاه های روسیه

روسیه هر ساله میزبان افراد زیادی از سراسر دنیا برای شرکت در رویدادهای نمایشگاهی مختلف خود است. این کشور با برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی مختلف فرصت‌های دیده شدن و به اشتراک‌گذاری کالاها و خدمات را برای شهروندان خود ایجاد می‌کند.
اکسپو گراد یک پلتفرم آنلاین پیشرو در زمینه ارائه انواع خدمات نمایشگاه‌های بین‌المللی روسیه است. از طریق این سایت می‌توانید تازه ترین اخبار نمایشگاه‌ها و رویدادهای بین‌المللی روسیه را دنبال کنید. غرفه بگیرید و با تاجران دیگر ارتباط برقرار کنید.
حضور در نمایشگاه های روسیه
خط چین متحرک
شکل دایره
روسیه به عنوان پهناورترین کشور جهان به‌لحاظ مساحت شناخته می‌شود. بدیهی است که در شهرهای زیادی از آن نمایشگاه‌های بین‌المللی برنامه‌ریزی و تشکیل می‌شوند. با این حال بیشترین نمایشگاه‌ها و رویدادها در شهرهای مسکو، سن پترزبورگ، نیژنی نووگورود و یکاترینبورگ دیده شده‌اند. البته مسکو به‌عنوان پایتخت روسیه بیشترین نمایشگاه‌ها را برگزار می‌کند. شهرهای دیگر این لیست نیز زیر ساخت‌های مناسب برای برگزاری رویداد و نمایشگاه را دارند.
نمایشگاه های روسیه

برخی از نمایشگاه های مهم کشور روسیه

نمایشگاه بین‌المللی پترفود، معتبرترین نمایشگاه مواد غذایی در شمال غرب روسیه است و نقش مهمی در …
روس بیلد، نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان و مصالح ساختمانی مسکو رویدادی مهم در زمینه …
نمایشگاه بین‌المللی عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی مسکو، روسیه از بزرگترین تجمعات مربوط به عطر و لوازم آرایشی …

چرا باید در نمایشگاه های روسیه شرکت کنیم؟

نمایشگاه‌های بین‌المللی عمدتا با اهداف مبادلات تجاری، فرهنگی و توسعه صنعت برگزار می‌شوند. روسیه نیز در برگزاری نمایشگاه‌های خود همین اهداف را دنبال می‌کند. اگر شما نیز به دنبال کسب تجربه و مهم‌تر از آن پیدا کردن بازار مناسب کالا و خدمات خود هستید، بهتر است در این نمایشگاه‌ها شرکت کنید.
اگر یک تاجر، تولیدکننده یا سرمایه‌گذار هستید، شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی فرصت مناسبی برای شما خواهد بود. چه بخواهید محصولات و خدمات خود را صادر کنید و چه بخواهید در صنعتی سرمایه‌گذاری کنید، بهتر است ابتدا با آن‌ها آشنا شوید. نمایشگاه‌های بین‌المللی روسیه به شما این فرصت را می‌دهند تا از نزدیک با تاجران روس، تولیدکنندگان و شرکت‌های تجاری کشورهای دیگر آشنا شوید. از این طریق می‌توانید بازار هدف خود را بهتر بشناسید و حتی با آن‌ها ارتباط بگیرید.
از طرف دیگر با شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی روسیه رقبای واقعی و احتمالی خود را می‌شناسید. خواهید فهمید چه تمایزی باید ایجاد کنید تا بتوانید در بازار رقابت محصولات مختلف برنده شوید.
مزایای شرکت در نمایشگاه های روسیه
تصویر نقطه چین
شرکت در نمایشگاه های روسیه

مزایای شرکت در نمایشگاه های روسیه

با شرکت در نمایشگاه‌های روسیه با بازار بزرگ تجاری و بین‌المللی این کشور آشنا می‌شوید. علاوه بر این شرکت در نمایشگاه‌ها و رویدادهای بین‌المللی مزایای بسیار دیگری دارد که برخی از آن‌ها در آدامه لیست شده‌اند.
همچنین می‌توانید خودتان به عنوان شرکت‌کننده در این نمایشگاه‌ها حضور پیدا کنید. از این طریق می‌توانید با برنامه‌ریزی، تحقیق و بررسی، طراحی غرفه و برقراری ارتباط، مسیر تجارت خود را بسازید.

حضور در نمایشگاه های روسیه با خدمات نمایشگاهی روس مارکت

رویدادهای نمایشگاهی روسیه

انواع رویدادهای نمایشگاهی روسیه

روسیه در حال حاضر در حال گسترش ارتباطات تجاری خود با کشورهای دیگر است. به همین منظور سالانه تعداد زیادی نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌کند که می‌توانید در هر کدام از آن‌ها شرکت کنید. شرکت کردن در این رویدادها هم به عنوان بازدید کننده و خریدار و هم به عنوان غرفه‌دار امکان‌پذیر است. برخی از نمایشگاه‌های پر طرفدار در روسیه در بخش‌های بعدی بررسی شده است.

نمایشگاه صنایع و مواد غذایی

یکی از کاملترین نمایشگاه‌هایی که روسیه هر سال برگزار می‌کند، نمایشگاه مواد غذایی است. روسیه در صنعت کشاورزی و تولیدات مواد غذایی واردات زیادی دارد. به همین سبب این نمایشگاه فرصت مناسبی برای تاجران است.

نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات

یکی دیگر از رویدادهای بزرگ روسیه نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات روسیه به نام SVIAZ است. سابقه برگزاری این نمایشگاه و شروع به کار آن به سال 1975 باز می‌گردد. این نمایشگاه فرصتی مناسب برای جذب و ارتباط با مشتری است.

نمایشگاه تجهیزات و فناوری تولید مصالح ساختمانی

روسیه نمایشگاه فناوری و تکنولوژی مصالح ساختمانی خود را در گستره وسیعی از تجهیزات به‌روز و مدرن ساختمانی ارائه می‌کند. در این نمایشگاه می‌توانید آخرین و مدرن‌ترین مصالح ساختمانی را ببینید. با تکنولوژی‌های به‌روز دنیا برای تولیدات ساختمانی آشنا شوید و با غول‌های صنعت ساختمان‌سازی رقابت کنید.

نمایشگاه املاک، مستغلات و سرمایه گذاری

یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری مورد علاقه افراد مخصوصا ایرانیان، از طریق خرید و فروش ملک و املاک است. به‌ همین سبب شرکت در نمایشگاه‌های روسیه با مضمون املاک و مستغلات تجربه جالبی خواهد بود.

نحوه شرکت در نمایشگاه های بین المللی روسیه

برای شرکت در نمایشگاه‌های روسیه می‌توانید هم به‌عنوان بازدیدکننده و هم به عنوان غرفه‌دار ثبت‌نام انجام دهید. همچنین می‌توانید از طریق اکسپو گراد تور نمایشگاهی رزرو کرده و از خدمات این شرکت استفاده کنید.
برای شرکت در هر نمایشگاه باید ویزای معتبر، پاسپورت و بلیط رفت و برگشت داشته باشید. اگر خودتان نمی‌توانید برای شرکت در این نمایشگاه‌های بین‌المللی به روسیه بروید می‌توانید از نماینده استفاده کنید. با فرستادن نماینده بدون حضور شخصی خودتان در آن مکان، ریز گزارشات و تمام اطلاعات لازم را کسب خواهید کرد.
نحوه شرکت در نمایشگاه های بین المللی روسیه

خدمات روس مارکت برای شرکت در نمایشگاه های روسیه

روس مارکت با بیست سال سابقه در زمینه تجارت با روسیه می‌تواند به شما خدمات موثری برای شرکت در نمایشگاه‌های روسیه ارائه کند. این شرکت با داشتن پلتفرم آنلاین اکسپو گراد تمام خدمات نمایشگاهی از غرفه گرفتن تا فرستادن نماینده محلی را برای مشتریان خود انجام می‌دهد.
در پلتفرم اکسپوگراد کافی است فرم اطلاعات مشتری که زمینه کاری یا مورد علاقه شما را مشخص می‌کند پر کنید. باقی کارها از اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون روسیه را به روس مارکت و اکسپو گراد بسپارید. این شرکت خدماتی چون برگزاری تورهای نمایشگاهی، رزرو غرفه و غرفه سازی، ارائه لیست شرکت کنندگان هر نمایشگاه و همچنین فیکس کردن قرار تجاری بین شرکت کنندگان نمایشگاه را نیز انجام می‌دهد.