روس مارکت سربرگ
انتقال پول به روسیه

انتقال قانونی پول و سرمایه به روسیه

برای خرید ملک در روسیه، طبیعتا نیاز به انتقال پول به روسیه دارید. صرافی روس مارکت آمادگی دارد تا در زمینه حواله قانونی روبل به روسیه به شما کمک کند تا بدون دغدغه و ریسک سرمایه خود را به حساب خود در روسیه منتقل کنید.
به همین منظور، در اولین سفرتان به روسیه برای بازدید ملک، برای شما در بزرگ‌ترین بانک روسیه، یعنی ازبربانک (SberBank) حساب باز می‌کنیم و صاحب دبیت کارت میر (Mir) می‌شوید.
در قدم بعدی، به شما کمک می‌کنیم تا از طریق صرافی روس مارکت، سرمایه خود را با نرخ بسیار مناسب و در چند مرحله به حساب بانکی خودتان در ازبربانک روسیه منتقل کنید و نگرانی بابت سرمایه خود نداشته باشید و همه معاملات را به اسم خودتان انجام دهید.
انتقال قانونی پول و سرمایه به روسیه
شکل دایره

انتقال قانونی پول و سرمایه به روسیه

معامله ملک در روسیه بسیار امن و مطمئن است و تا ملک به طور قطعی و قابل استعلام به نام شما نشود، فروشنده پولی دریافت نمی‌کند.
لازم به ذکر است که انتقال اسکناس به روش مسافرتی روش امن و مناسبی نیست، ضمن این که هر مسافر نمی‌تواند بیشتر از ۱۰ هزار دلار همراه خود داشته باشد.همچنین، تمامی معاملات و خرید و فروش ها در روسیه فقط و فقط به روبل روسیه انجام می‌شود. اگر فروشنده ملکی به شما پیشنهاد کرد مبلغ معامله را به ارزی غیر از روبل پرداخت کنید، مطمئن باشید که این معامله غیرقانونی است. حتی هتل‌ها هم دلار و یورو نمی‌پذیرند.

در صورت نیاز به تبدیل (Exchange) اسکناس دلار و یورو به روبل در روسیه، بهترین راه، مراجعه به بانک‌ها یا صرافی‌های قانونی به نام Обмен валюты است. اکثر بانک‌ها و صرافی‌های روسیه، اسکناس‌های مهر دار و مخدوش نمی‌پذیرند. قبل از سفر مطمئن شوید که اسکناس‌هایی که همراه خود میاورید، مخدوش نیستند. در روسیه به نرخ تبدیل ارز، کورس (Курс) می‌گویند. شاید به کارتان بیاید!