روس مارکت سربرگ
معرفی مراکز نمایشگاهی مسکو

معرفی مراکز نمایشگاهی مسکو

در این مقاله با مطالب زیر آشنا می‌شوید:

مراکز نمایشگاهی مسکو

مسکو دارای چندین مرکز نمایشگاهی دائمی است که سالانه میزبان صدها نمایشگاه و رویداد داخلی و بین‌المللی هستند.
از میان چهار مرکز مهم نمایشگاهی مسکو که در این مطلب به معرفی آن‌ها می‌پردازیم، اکسپوسنتر و کروکوس اکسپو، میزبان بیشترین تعداد نمایشگاه‌های بین‌المللی تجاری هستند و اکثر غریب به اتفاق نمایشگاه‌هایی که ایرانی‌ها در آن شرکت می‌کنند، در این دو مرکز برگزار می‌شوند.
اکسپوگراد در همه این مراکز نمایشگاهی، خدمات طراحی و ساخت غرفه و همچنین ترخیص موقت کالای نمایشگاهی ارائه می‌دهد.
مراکز نمایشگاهی مسکو
Expocentre

Expocentre

اکسپوسنتر مسکو، که زیر مجموعه اتاق بازرگانی روسیه است، در نزدیکی رودخانه مسکو و آسمان خراش‌های «مسکو سیتی» واقع شده و سالانه بیش از صد نمایشگاه و حدود ۲۵ هزار شرکت از سراسر دنیا و بیش از ۲ میلیون بازدید کننده را میزبانی می‌کند.
درباره پخش ویدیو Expocentre
اکسپو سنتر مسکو، با سابقه حدود ۷۵ سال، از مهم ترین مراکز نمایشگاهی روسیه است و شامل ۹ سالن نمایشگاهی و و ۳۴ سالن کنفرانس و در مجموع ۹۰ هزار متر مربع فضای مسقف و ۶۰ هزار متر مربع فضای باز نمایشگاهی است.

نزدیک ترین هتل‌ها به مرکز نمایشگاهی اکسپوسنتر مسکو

آدرس اکسپوسنتر مسکو

نزدیک ترین مترو به اکسپوسنتر مسکو

Выставочная

مشخصات نقشه یابی اکسپوسنتر مسکو

۵۵.۷۵۲۱۰۵, ۳۷.۵۴۵۴۱۶
مراکز نمایشگاهی مسکو
Crocus Expo

Crocus Expo

کروکوس اکسپو، با دارا بودن بیش از ۹۰۰ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی، بزرگ ترین مرکز نمایشگاهی روسیه و یکی از بزرگ ترین مراکز نمایشگاهی دنیاست. این مرکز نمایشگاهی در شمال غرب مسکو، شامل ۱۹ سالن نمایشگاهی و ۵۲ سالن کنفرانس و پارکینگی با ظرفیت ۳۵ هزار ماشین می‌شود.
درباره پخش ویدیو Crocus Expo
کروکوس اکسپو در واقع داخل شهرکی به اسم «کروکوس اکسپو سیتی» در حومه مسکو (شهر کراسناگورسک) واقع شده که شامل سالن کنسرت، مرکز تفریحی، مرکز خرید، فروشگاه مواد غذایی و فروشگاه مصالح ساختمانی و لوازم خانگی است که همگی زیرمجموعه هلدینگ کروکوس هستند.
مالک این مجموعه عظیم، «آراز آقالاروف» الیگارش آذربایجانی الاصل است که با پرداخت هزینه ساخت مترو به دولت، ایستگاه متروی اختصاصی (مترو Myakinino) برای این مجموعه راه اندازی کرد. آراز آقالاروف و هلدینگ کروکوس، مراکز خرید و املاک بسیار بزرگ و مرغوبی را مسکو در مالکیت خود دارد. کروکوس به معنی زعفران است.

نزدیک ترین هتل‌ها به مرکز نمایشگاهی کروکوس اکسپو مسکو

آدرس کروکوس اکسپو مسکو

نزدیک ترین مترو به کروکوس اکسپو مسکو

Мякинино

مشخصات نقشه یابی کروکوس اکسپو مسکو

۵۵.۸۲۴۸۳۰, ۳۷.۳۸۹۷۷۳
مراکز نمایشگاهی مسکو
VDNKh Expo

VDNKh Expo

«ودنخا» اکسپو (تلفظ: VeDeEnKha) مجموعه‌ عظیم نمایشگاهی مشتمل بر حدود ۷۰ ساختمان در فضایی به مساحت ۲۴۰ هکتار در شمال مسکو است. ساخت این پارک و موزه و مرکز نمایشگاهی مجلل، در سال ۱۹۳۵ میلادی آغاز شد و موزه فضانوردی و «فواره و مجسمه دوستی مردم» و «مجسمه زن کشاورز و مرد کارگر» در نزدیکی آن، بسیار مشهور است و مکانی توریستی به شمار می‌رود.
درباره پخش ویدیو VDNKh Expo
در پارک « ودنخا » چندین ساختمان با فضای نمایشگاهی قرار دارد که برخی از آن ها به اسم یکی از کشورهای شوروری سابق مانند آذربایجان، ارمنستان، ازبکستان و… نام گذاری شده اند. واژه «ودنخا» سرواژه چند کلمه به معنای «نمایشگاه دستاوردهای اقتصاد ملی» است.
نمایشگاه هایی که در «ودنخا» برگزار می‌شوند، عموما ماهیت علمی و فرهنگی و آموزشی و جشنواره‌ای دارند و تعداد کمی نمایشگاه تجاری از جنس نمایشگاه‌های اکسپوسنتر و کروکوس اکسپور در آن برگزار می‌شود.

نزدیک ترین هتل‌ها مرکز نمایشگاهی «ودنخا» مسکو

آدرس «ودنخا» مسکو

نزدیک ترین مترو به «ودنخا» مسکو

ВДНХ

مشخصات نقشه یابی «ودنخا» مسکو

۵۵.۸۲۶۳۹۸, ۳۷.۶۳۷۸۷۵
مراکز نمایشگاهی مسکو
Sokolniki

Sokolniki

مرکز نمایشگاهی ساکولنیکی بخش کوچکی از پارک موزه ساکولنیکی در شمال مسکو است. از لحاظ تاریخی، این پارک عظیم ۵۱۰ هکتاری، قرقگاه شکار نجیب زادگان روسی بود و اساسا «ساکولنیک» به شکارچیانی گفته می‌شد که با کمک شاهین آموزش دیده شکار می‌کردند.
درباره پخش ویدیو Sokolniki
بعدها این پارک به روی عموم مردم باز شد و اولین نمایشگاه در سال ۱۹۵۹ با عنوان دستاوردهای صنعتی آمریکا با حضور ریچارد نیکسون و نیکیتا خروشچوف، روسای جمهور وقت آمریکا و شوروی، در آن برگزار گردید.
نمایشگاه هایی که در «ساکولنیکی» برگزار می‌شوند، عموما ماهیت محیط زیستی و فرهنگی و آموزشی و جشنواره‌ای دارند و تعداد کمی نمایشگاه تجاری از جنس نمایشگاه‌های اکسپوسنتر و کروکوس اکسپور در آن برگزار می‌شود.

نزدیک ترین هتل‌ها به مرکز نمایشگاهی ساکولنیکی مسکو

آدرس ساکولنیکی مسکو

نزدیک ترین مترو به ساکولنیکی مسکو

Сокольники

مشخصات نقشه یابی ساکولنیکی مسکو

۵۵.۸۰۰۰۰۷, ۳۷.۶۷۴۶۵۱
منبع این مقاله : اکسپوگراد
معرفی مراکز نمایشگاهی مسکو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *